Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmanız gerekmektedir. Üye olmayanlar forumumuzda hiçbir şekilde aktivite uygulayamaz; Konu açamaz, Mesaj yazamaz, Eklenti indiremez, Özel mesajlasamaz. Forumumuzu tam anlamıyla kullanmak için üye olabilirsiniz.

Astroloji Ticareti

Konuyu Başlatan: doaausef3li

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Astroloji Ticareti
Astroloji Ticareti

Asya'daki selefi özlemek istemeyen Batılı astrologlar, gezegenlerin ve yıldızların hareketlerine dayanan pazar tahminleri de üretti. Bu konu, FXStreet'teki Trine Aspect'ten Khit Wong tarafından yayınlanan bir yayında yayınlandı. Gezegenlerin 24 saat gökyüzünde hareket ettiğini ve sürekli finansal piyasalara işaret ettiğini söyledi. Peki, forex pazarından sadece 48 saat farkı haftanın 5 günü 24 saat açıktır.
افضل موقع توصيات
Wong, Uranüs'ün 28 Mayıs 2010'da Koç'u geçtiğinde bir örnek verdi; bu tarih, birkaç yıl sonra Dow Jones boğa piyasasının başlangıcıyla aynı zamana denk geldi.
Benzer olaylar sadece bir kez değil. Daha önce, Uranüs'ün 11 Mart 2003'te Balık'ı geçtiğinde, Dow Jones Sanayi Endeksi (DJIA) de güçlü bir şekilde vurdu.
Tersine, düşüş koşulları Merkür'ün hareketleriyle işaret ediliyor. Mercury 15 Mayıs 2013'te İkizler arasında hareket ettiğinde, EUR / USD için düşük bir seviyeye işaret eder.شركه فوركس
Elbette, astrolojiye veya feng shui'ye dayanan bir ticaret stratejisi uygulamak için önce güvenilir bir astrologa ihtiyacınız var ya da onun hakkındaki bilginizi araştırın. Ancak o zaman günlük işlemlerde başvurabilirsiniz.
Sen ne düşünüyorsun Bu ticaret stratejilerinin güvenilir olması muhtemel midir ... yoksa sadece batıl inanç mı? Kendi "Primbon Ticaretini" Weton ve Nyepi'ye göre yapmalı mıyız? Yoksa sadece teknik ve temeli temel alan geleneksel ticaret stratejilerini mi tercih ediyorsunuz?
Alıntı


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

Konu Gösterim Seçenekleri
Foruma Git:

Hakkımızda
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki Silkroad Online piyasasında 110 Cap serverların yeri hep bambaşkadır, ve ne olursa olsun açılan 110 Cap serverlar Çok uzun süre ayakta kalmaktadır. Bunun sebebi ise sıkıcı olmayan bir pvp sistemi olmasından kaynaklanmaktadır. Biz bugüne kadar yapılmış tüm 110 cap oyunları baz alarak sizlere herşeyin en iyisini yapıp bir ömür hizmetinize sunmaya karar verdik. Öncelikle Oyunda ki amacımız tamamen sizlerin keyif alması yönündedir onun için oyunumuz tamamen play to win yani oyna ve kazan üzerinedir.
Takip